No filter: הצצה ללוקיישן שמלהיב את זוגות ישראל

ממש בקרוב, המוזמנים של סטטיק ושרית פולק יקבלו הזמנה לחתונתם, על המעטפה יצוין השם "יארה" ומפה קטנטנה שתצורף אליה, תוביל אותם ללוקיישן מדהים בשרון. איך קרה שמתחם אירועים חדש הפך לשחקן מרכזי בסצנת האירועים?

מאת: וואלה! מזל טוב
עם גן עצום ורחב היקף, אינספור זוגות מאורסים שעוברים בשער הכניסה המפואר מדי יום, וחגיגה של אחד מהזמרים המפורסמים במדינה שעומדת על הפרק,  "יארה" מסתמנת כאחד המקומות המבטיחים בענף האירועים לשנת 2020. איך הצליח מתחם האירועים החדש שנפתח בשרון להוציא את זוגות ישראל מגדרם? 


No filter: הצצה ללוקיישן שמלהיב את זוגות ישראל 1
כשגן מרהיב פוגש קולינרית מופתית, יארה (צילום: עידן כנפי)


"כל אירוע בנוי כהפקה יוקרתית" 

הוא נפתח לא מזמן וכבר מהווה את אחת מפינות הנדל"ן הנחשקות לאירועים. בזכות עשרות דונמים של טבע, אווירה רגועה ושליווה ותפריט מנצח, "יארה" היא ללא ספק אחד מסיפורי ההצלחה הגדולים של ענף השמחות בשנים האחרונות. 

כבר בכניסה ל"יארה", אי אפשר שלא להתעכב על בריכת הברווזים הצלולה שעתידה להפוך ל"היי לייט" של המקום בשנת 2020. "אנחנו עומדים להקים אגם ברווזים גדול. הוא יתפוס נפח מרכזי ויהווה רקע לחופה שבמקום. בנוסף לכך, הגן הכפרי שלנו התחדש בריהוט מזמין", מספר לנו רביב, מנציגי ההנהלה של "יארה". 

No filter: הצצה ללוקיישן שמלהיב את זוגות ישראל 2
הזוגיות המאורסים מאוהבים 'ביארה' ויש להם את כל הסיבות לכך (צילום: עידן כנפי)

לא על אגם הברווזים לבדו הפכה יארה לאחד הלוקיישנים הפופולאריים בשרון, כזה שכל תאריך פנוי בה נתפס במהירות מסחררת. "הקהל של יארה הם זוגות שיודעים להעריך סגנון מיוחד, אוכל טוב ואווירה נעימה", מציין מלול ומספר מהו הייחוד של המקום, "המקום הוא מבודד, באמת מבודד. הוא אינו ממוקם באזור תעשייה ולא בעיר הומה, אלא גובל בפארק גדול, וטובל בירק מכל צדדיו".

אחד מהמאפיינים המעניינים ביחס ל"יארה" היא היכולת של המקום לשמור על אווירה אינטימית ובוטיקית למרות היקפו העצום, "הכול קשור להיערכות מותאמת לכל אירוע ואירוע. כל אירוע בנוי כהפקה בפני עצמה, וכשמתחילים את שלב התכנונים צריך לבנות את הסקיצה המדויקת, להקציב את מספר אנשי הצוות הנכון, ולעבוד קשה כדי לתת תחושה של ערב יוקרתי ואינטימי". 

No filter: הצצה ללוקיישן שמלהיב את זוגות ישראל 3
החופה המדהימה של 'יארה' (צילום: עידן כנפי)

ב"יארה" מעניקים יחס מסור לכל זוג וזוג, כדי שגם הם, בדיוק כמו סטטיק ושרית פולק, שעתידים להתחתן ב"יארה" ממש בקרוב, ירגישו את המשמעות האמתית של צירוף האותיות VIP. "אנו מעסיקים צוות איכותי מאוד, עם תשוקה אמתית למקצוע. העבודה אצלנו היא באווירה נעימה ומשפחתית וזה בא לידי ביטוי בתחלופת העובדים הנמוכה". על כן, ברור למה פולק, שנמצאת בתחום הפקות האירועים, בחרה ב'יארה' כלוקיישן המתאים ביותר עבור חגיגת האהבה שלה ושל סטטיק, ועבור האורחים הסלבריטאים שצפוים לרשום נוכחות באירוע. 

הטעמים הם הקלף המנצח 

הרושם הראשוני הוא החשוב ביותר, וב"יארה" הוא מתקבל בזכות החווה הקולינארית העשירה שמחכה לאורחים כבר בכניסה לגן, "קבלת הפנים מעוצבת בקונספט של שוק אוכל עם המון דוכנים, ובהם מורכבות המנות לעיני האורחים. בכל הקשור לגזרה הקולינרית, אנחנו רוצים לתת שואו אמיתי - הכול מאוד עשיר, מלא בצבעים ושפע. כל עמדה כוללת פרודוקטים איכותיים שלעיני האורח הופכים למנות מעוררת תיאבון – אני קורא לזה 'מאסטר שף' בגרסת ענף האירועים". 

No filter: הצצה ללוקיישן שמלהיב את זוגות ישראל 4
מאסטר שף, בגרסת האירועים (צילום: עידן כנפי)

כשמלול אומר "מאסטר שף" הוא מתכוון לכך בשיא הרצינות. מדי עונה, "יארה" מרכיבה תפריט חדש, ומדי עונה מתקיים סיעור מוחין במטבח השף בו מחליטים אילו מנות יופיעו בו, "אנחנו זורמים עם הטרנדים הקולינריים ומאוד פתוחים לכל הרעיונות וההצעות, גם כשזה מגיע מהזוגות שלנו. יש מנות שמורכבות במיוחד עבור הזוגות לפי הדרישה שלהם וההתאמה לקהל שלהם. יש זוגות שמעדיפים את המטבח המסורתי והביתי, אחרים מעדיפים את הטרנדיות ומטבח הגורמה". 

כשמתקרבים לחלק המתוק של האירוע, חלל האולם מתמלא בריח מופלא של מאפים מפתים במיוחד , "יש לנו בר שף שמוציא קינוחים מושחתים כמו סופלה, צ'ורוס, מקרונים ופלא בלגי, הכול כאמור לעיני האורחים". 

No filter: הצצה ללוקיישן שמלהיב את זוגות ישראל 5
עיצוב מדויק, עונת החתונות של 2020 יוצאת לדרך (צילום: עידן כנפי)

No filter: הצצה ללוקיישן שמלהיב את זוגות ישראל 6
הקסם שעוטף את האירוע מכל פינה (צילום: עידן כנפי)

No filter: הצצה ללוקיישן שמלהיב את זוגות ישראל 7
מוכנים להגשת חלום? (צילום: עידן כנפי)

No filter: הצצה ללוקיישן שמלהיב את זוגות ישראל 8
להתאהב באווירה הפסטורלית (צילום: עידן כנפי)

No filter: הצצה ללוקיישן שמלהיב את זוגות ישראל 9
אגם הברווזים שמחכה לאורחים בכניסה למתחם (צילום: עידן כנפי)

No filter: הצצה ללוקיישן שמלהיב את זוגות ישראל 10
אלף מילים לא יצליחו לתאר את יופיו של המקום (צילום: עידן כנפי)

No filter: הצצה ללוקיישן שמלהיב את זוגות ישראל 11
עיצוב שמשלב אורבניות וכפריות (צילום: עידן כנפי)

No filter: הצצה ללוקיישן שמלהיב את זוגות ישראל 12
מתחם האירועים שכולם מדברים עליו (צילום: עידן כנפי)

No filter: הצצה ללוקיישן שמלהיב את זוגות ישראל 13
עיצוב מדויק ומוקפד (צילום: עידן כנפי)

No filter: הצצה ללוקיישן שמלהיב את זוגות ישראל 14
חלומית ועוצרת נשימה, הדקורציה של ''יארה'' (צילום: עידן כנפי)

No filter: הצצה ללוקיישן שמלהיב את זוגות ישראל 15
התפריט המנצח של מתחם האירועים 'יארה' (צילום: עידן כנפי)

No filter: הצצה ללוקיישן שמלהיב את זוגות ישראל 16
המנות שילהיבו אתכם (צילום: עידן כנפי)

No filter: הצצה ללוקיישן שמלהיב את זוגות ישראל 17
הטעמים שאי אפשר לסרב להם (צילום: עידן כנפי)

No filter: הצצה ללוקיישן שמלהיב את זוגות ישראל 18
ועל זה נאמר 'ברוכים הבאים', הכניסה המפוארת ל'יארה' (צילום: עידן כנפי)